Klub ochrany zvierat

Darujte im lepší život

Pridajte sa do Klubu ochrany zvierat a pomôžte tak zlepšiť život hospodárskych zvierat na Slovensku. Váš pravidelný dar je ten najjednoduchší spôsob ako pomáhať zvieratám efektívne a dlhodobo.

Kto sú ochrancovia a ochrankyne zvierat?

Klub ochrany zvierat združuje ľudí, ktorí sa odmietajú naďalej prizerať utrpeniu nevinných tvorov. Svojím pravidelným darom podporujú aktivity, ktoré postupne vedú k dôstojnejšiemu a slobodnejšiemu životu zvierat.  

Ako sa môžete aj vy pridať?

Nastavte si svoj pravidelný dar vo výške aspoň 5 eur mesačne. S Vašou podporou sa pridáte k ľuďom, ktorí vedia, že zvieratá nie sú veci a zaslúžia si láskyplné zaobchádzanie. Všetky bez rozdielu. 

Staňte sa spolu s nami hlasom zvierat ešte dnes!

Pridajte sa k našim pravidelným darcom a darkyniam a pomôžte nám bojovať za lepší osud pre zvieratá.

Vaše najčastejšie otázky

Ako sa pridám do klubu?

Venujte zvieratám pravidelný dar vo výške aspoň 5 eur a staňte sa jedným z ochrancov a ochrankýň zvierat.

Ako sa dozviem o tom ako ste použili môj dar?

Budete od nás pravidelne dostávať email, v ktorom Vás informujeme o dosiahnutých výsledkoch v našich kampaniach na ochranu zvierat. O tom, ako boli použité Vaše dary sa dozviete aj vo výročných správach, ktoré nájdete na našej webovej stránke.

Ako bude použitý môj dar?

Váš pravidelný dar bude použitý na kampane za ochranu a zlepšenie životných podmienok zvierat na Slovensku.

Ako si zmením svoj pravidelný dar?

Mesačný dar nastavený platobnou kartou si viete zrušiť prostredníctvom linku, ktorý ste obdržali v potvrdzovacom emaile. Ak máte nastavený trvalý príkaz, zmeniť alebo zrušiť si ho môžete kedykoľvek vo svojom internet bankingu.

V klube už je 146 ľudí, ktorí pomáhajú zvieratám