Klub ochrany zvierat

Darujte im lepší život

Pridajte sa do Klubu ochrany zvierat a pomôžte tak zlepšiť život hospodárskych zvierat na Slovensku. Váš pravidelný dar je ten najjednoduchší spôsob ako pomáhať zvieratám efektívne a dlhodobo.

Kto sú ochrancovia a ochrankyne zvierat?

Klub ochrany zvierat združuje ľudí, ktorí sa odmietajú naďalej prizerať utrpeniu nevinných tvorov. Svojím pravidelným darom podporujú aktivity, ktoré postupne vedú k dôstojnejšiemu a slobodnejšiemu životu zvierat.  

Ako sa môžete aj Vy pridať?

Nastavte si svoj pravidelný dar vo výške aspoň 5 eur mesačne. S Vašou podporou sa pridáte k ľuďom, ktorí vedia, že zvieratá nie sú veci a zaslúžia si láskyplné zaobchádzanie. Všetky bez rozdielu. 

Staňte sa spolu s nami hlasom zvierat ešte dnes!

Pridajte sa k našim pravidelným darcom a darkyniam a pomôžte nám bojovať za lepší život pre zvieratá.

Vaše najčastejšie otázky

Ako sa pridám do klubu?

Venujte zvieratám pravidelný dar vo výške aspoň 5 eur a staňte sa jedným z ochrancov a ochrankýň zvierat.

Ako sa dozviem o tom ako ste použili môj dar?

Budete od nás pravidelne dostávať novinky, v ktorých Vás informujeme o dosiahnutých výsledkoch a pokroku v našich kampaniach. O tom, ako boli použité Vaše dary, sa dozviete v našich výročných správach.

Ako bude použitý môj dar?

Váš pravidelný dar bude použitý na kampane za ochranu a zlepšenie životných podmienok zvierat na Slovensku.

Ako si zmením svoj pravidelný dar?

Mesačný dar nastavený platobnou kartou si viete zrušiť prostredníctvom linku, ktorý ste obdržali v potvrdzovacom emaile. Ak máte nastavený trvalý príkaz, zmeniť alebo zrušiť si ho môžete kedykoľvek vo svojom internet bankingu. V prípade potreby nás kontaktujte emailom.