fbpx
web

Venujte 2 % z Vašich daní a dostaňte Hildu von z klietky!

Hilda je sliepka, ktorá nepozná svet za mrežami jej klietky. Klietkový chov znamená pre sliepky celý život strávený v malých drôtených klietkach, v ktorých nemôžu robiť takmer nič, čo je pre ne prirodzené a dôležité. Každá sliepka ako Hilda v ňom má priestor len o málo väčší ako je jeden hárok papiera formátu A4.

V klietkovom chove u nás žije takmer 6 miliónov sliepok a pochádza z neho až 9 z 10 vajec v našich obchodoch. Firmy týmto zaobchádzaním usilujú o maximalizáciu ziskov a zo sliepok robia stroje na vajcia, ktorých potreby a záujmy sú druhoradé. Krutosť klietkového chovu v 21. storočí naozaj nemá svoje miesto a mnohé krajiny ho už preto postavili mimo zákon.

Venujte 2 % svojich daní a dostaňte Hildu von z klietky! Ukážte, že nesúhlasíte s krutosťou klietkového chovu na Slovensku a podporte ukončenie tohto barbarstva raz a navždy!

 

Pre poukázanie 2 % z dane budete potrebovať nasledovné údaje:

Obchodné meno (názov): HUMÁNNY POKROK O.Z.
Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
IČO: 42272262 (SID nemáme a neuvádza sa)
Sídlo: BELINSKÉHO 1054/10, 851 01 BRATISLAVA

 

Tlačivá na stiahnutie:

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby

Potvrdenie o zaplatení danie z príjmov zo závislej činnosti

 

Ďalší postup sa odlišuje podľa toho, či:

 

Nemôžete poukázať 2 % z dane, alebo chcete spraviť viac?

Ukončenie klietkového chovu môžete podporiť aj priamo na tomto odkaze!

V uvedených odkazoch nájdete dôkladne popísaný postup, ako aj všetky tlačivá či kontakty na príslušné daňové úrady. V prípade, že by ste napriek tomu mali s poukázaním 2 % z daní ťažkosti, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť na info@humannypokrok.sk . Radi Vám pomôžeme!

Ďakujeme, že s nami budujete lepší svet pre ľudí aj pre zvieratá!