fbpx

Dobrovoľníctvo v Humánnom pokroku

Dobrovoľníctvo v Humánnom pokroku

Prečo sa pridať k nám?

Pretože nám na srdci leží osud zvierat a nie je nám jedno, ako je s nimi zaobchádzané, pretože za každým zvieraťom vidíme živú bytosť, ktorá chce žiť a byť slobodná tak ako človek a veríme v svet, kde raz bude možné žiť vedľa seba spoločne a nie jeden na úkor druhého. 

IMG_4801 – kópia

Ako pracujeme?

Zameriavame sa na zvieratá, ktoré sú najviac zanedbávané a vystavené tým najhorším podmienkam. Zmeny dosahujeme nenásilným spôsobom, pri práci vychádzame z najnovších vedeckých poznatkov, z našich skúseností a zo skúseností uznávaných organizácií, s ktorými spolupracujeme. Využívame všetky dostupné nástroje tak, aby naša práca prinášala reálne výsledky. Ponúkame bezpečné a priateľské prostredie otvorené všetkým ľuďom bez rozdielu. Podporujeme iniciatívu, kreativitu a zakladáme si na tímovej spolupráci.

IMG_20190824_130625550_HDR

Čo ti dobrovoľníctvo v HP prinesie?

Ponúkame ti možnosť stať sa súčasťou organizácie bojujúcej za ukončenie krutosti voči zvieratám, príležitosť spoznať ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty, rozvíjať svoje schopnosti a talent, získať nové skúsenosti a mnoho príležitosti k vzdelávaniu …

Veganske_hody_2019_jar- (49 of 93)

Čo môžeš urobiť aj ty?

Na výber máš rôzne možnosti zapojenia sa, od občasných a jednorazových aktivít ako protesty, infostánky, výpomoc pri podujatiach, pomoc pri získavaní dát a pod. až po plnohodnotné podieľanie sa na príprave projektov a kampaní, pomoc s vedením kampaní, neskôr aj možnosť samostatne viesť kampaňový tím, organizácia podujatí, komunikácia s firmami, príprava vegánskych receptov, tvorba obsahu na sociálne siete, fundraising, písanie článkov, právna pomoc, PR a komunikácia s médiami, účtovníctvo atď. Ak už máš aspoň 16 rokov, zaregistruj sa ešte dnes na náš nábor a staň sa súčasťou Humánneho pokroku!

DSC01512 – kópia

Máš záujem o dobrovoľníctvo?

Vyplň registračný formulár a prihlás sa na náborové stretnutie. Po vyplnení a odoslaní registračného formulára ťa kontaktuje naša koordinátorka dobrovoľníkov a dobrovoľníčok s bližšími informáciami o nábore.

Zúčastni sa na nábore

Na náborovom stretnutí ti predstavíme našu organizáciu, to, ako pracujeme, čo je našim cieľom, čo ti dobrovoľníctvo u nás môže priniesť a povieme si aj o možnostiach, ako sa vieš zapojiť.

Ak máś otázky, neváhaj nám napísať!
Monika Kleinová
Koordinátorka miestnych skupín
Email: monika.kleinova@humannypokrok.sk
Tel.: +421 948 631 171

Buď hlasom zvierat aj ty!

Projekt Development of regional structures of animal advocacy groups bol podporený z programu Stronger Roots, ktorý realizuje konzorcium Nadace OSF, Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava, NIOK Foundation a thinktank Glopolis. Cieľom programu je podporiť odolnosť a stabilitu organizácií občianskej spoločnosti v Česku, Maďarsku a v Slovenskej republike a pomôcť im k väčšiemu zakoreneniu v spoločnosti.